| Pink Panther a întrebat:

Dati-mi si mie cateva ideii pentru a scapa de plictiseala. fara sa ies din casa, pentru ca afara e frigbig grin

2 răspunsuri:
| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Fa curatenie, citeste ceva, canta, danseaza, fa niste teste despre dragoste, inteligenta(gasesti pe google). Fa mancare, stai pe net.Cheama-ti prietena si barfitilaughingpaa

| ionutarges a răspuns:

Invata limbile straine de circulatie internationala, te vor ajuta sa te descurci mai bine in aceasta lume globalizata.Incepe cu engleza, apoi franceza, rusa, araba...cand ai terminat cu astea mai stam de vorba.