| piciuk a întrebat:

Dati-mi si mie niste idei de farse ce as putea sa le fac colegilor mei. mergem in banchet 3 zile. si vreau sa le fac farse dar nu am nicio idee :d

3 răspunsuri:
| greenapple a răspuns:

Pai pune pasta de dinti pe clanta usii!

| Andra_3307 a răspuns:

Unchiul meu se ocupa cu de`astealaughing
seara tarziu cand ei dorm iei un rimel un ruj ceva care sa picteze nu nu nu mai bine ia un marcar si noiapte ii vopsesti pe fata sa vezi daca se misca pleci de acolo ca se trezeste victima si se prinde de faza tot cate putin...asta ii 1
2-tot noaptea le pui pasta de dinti in par sau le pui dulceata
3tot noaptea iei o seringa fara ac si o umpli cu stiu eu suc de rosii sau apa cu colorant de ala rosu de pus in prajituri si il pui pe pantalonilaughing cred ca te-ai prinslaughing
spre dimineata iei o galeata cu apa rece rece si il speli poe unu pe fata asalaughing arunci directlaughing
iei un paharel cu apa calduta si il pui pe pantaloni unuia. o sa viseze ceva cu caldura si o sa se trezeasca ud apoi o s acreada ca a facut pe ellaughing
succestongue

| :X pinky love you :X a răspuns:

Pai am mai multe idei :

-pasta de dinti in pantofi

-ii gadili pe nas cand le pui frisca sau alte produse pe mana

-le ascunzi diferite chestii

si nu stiu mai intreaba si alte pershappy