| A_5617 a întrebat:

Dati`mi si mie niste statusuri mai frumosbatting eyelashes

Plzzzzbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

-te iubesc.ma iubesti nu e complicat
-Te cunosc si as vrea sa-ti vorbesc dar nu cred ca as putea.Am sa-ti scriu un mesaj, sa intelegi tot ce simt ca sa stii cat imi placi.
-We make a better day. Just you and me
-Stiu ca vreau iluzii, dar nu imi pasa. Daca sunt fericita, nu conteaza,
-Simt nevoia sa iti amintesc. Te iubesclove struck
-Sunt doar niste cuvinte ce imi aduc aminte de ceea ce spuneai cand te-am cunoscut.Si inca alte cuvinte ce imi intra in minte cand cu tine sunt si imi place sa le aud.
-Si oricat as incerca, nu te voi putea ierta/uita
-Te gandesti.aberezi.trezeste'te.prea frumos visezi
-esti aproape. da totusi.atat de departe
-traiesc din amintiri.sh'mi doresc sa nu uit niciodata clipa in care ne'am cunoscut
-I need a miracle. i wanna be your girl.Give me a chance to see.That you are made for me; x
- I'm fine without you
-All this time in love with you was cry
-I'm still loving you.like it was the first time
-Imi este greu sa iti spun in vorbe ce e in inima mea
-Zi de zi.pas cu pas. te gandesti, ca si el te iubeste, si tu il iubesti
-tu esti acolo,, eu sunt aici si punct; x.si sper.sa nu ramai o amintire din trecut
-Ti se pare ca e un vis. dar. e realitate; x
-E greu sa iubesti si sa nu fii iubit.Sa arunci in trecut tot ce ai simtit.straight face
- Nu credeam ca'mi va fi rau.Am fost noi. Acum sunt eu
-I'm lovin' itlove struck
-S'ar putea sa nu intelegi de ce. Dar da'mi doar o clipa si'am sa-ti arat cum ehappy
-Cand 2 oameni se iubesc cu adevarat. Fac tot posibilul sa uite ce s-a intamplat
-Imi place la tine tot
-In fine.Ar fi bine sa zambesti doar pentru mine
-Unul dintre cele mai grele lucruri in viata este sa ai cuvinte in inima, pe care nu le poti pronunta
oricat ai incerca nu mai poate fi la fel.
-i don't wanna play the broken hearted girl.
-am gresit. dar stii ca te iubesc!
-mi`e dor de ce s`a intamplat candva. dar e mai bine asa.
-fara tine nu m`ai pot zbura
-de ce ne indragostim apoi nu mai iubim.Si spunem adio fara sa gandim
-Ma intreb. Te'a durut? Sau acum e mai bine? Ieri te'am vazut., dar nu eram eu langa tine. Mi'am amintit cum ne'am iubit, nu voi uita niciodata.
-Tot ce e frumos repede trece!
-Atatea amintiri, clipe nu pot uita.

3 răspunsuri:
| aleeee a răspuns:

As vrea sa merg pe strada sa vad doar oameni fericiti
Si sa admir copacii infloriti.

Ceva mai haios:
Cand viata iti da lame,
Iti tai venele cu ele.

| ☻❥➹❤Gothic Angel❤➹❥☻ a răspuns:

01. Acela care nu se iubeste pe sine insusi nu stapaneste nimic pe lumea asta…
02. Acum cand te iubesc te rog nu spune NU doar pentru tine mai traiesc. Te rog iubeste-ma si tu!
03. Ai aparut ca un abur si de atunci imi insotesti pasii precum aerul, nu am uitat primul sarut, inca ii mai simt amprenta lui… 04. Ai aparut in viata mea ca o puternica raza de soare ce mi-a adus in suflet caldura si gingasia nesfarsita, cu zambetul tau m-ai invatat sa cunosc blandetea pana atunci necunoscuta, sarutul tau mi-a daruit dulceata nemaintalnita, ochii tai senini mi-au aratat ca dragostea exista, iar tandretea si frumusetea sufletului tau mi-au cucerit inima…
05. Ai grija de zambetul tau, de buzele tale, de sufletu meu… Ai grija de inima mea… Ai grija de noi si de dragostea noastra…
06. Ai inchis marea in ochi si soarele-n suflet, ca ma topesc de cate ori ma atingi, si ma-nfior de cate ori ma privesti, te iubesc si n-o sa renunt niciodata la tine…
07. Alfabetul incepe cu ABC. Numerele incep cu 123. Muzica incepe cu do-re-mi. Si iubirea incepe cu tine si cu mine
08. Alfabetul incepe cu litera ‘a’, numaratoarea cu ‘1', tristetea incepe cu o lacrima, bucuria cu un zambet, iar fericirea mea incepe cu tine…
09. Alfabetul inepe cu A… numaratoarea cu UNU… supararea cu o LACRIMA… dragostea cu tine INGERAS :X:X:X
10. am gasit un inamic cu numele de pupic... ti-l trimit rapid ca e mic si l-am prostit... e mort dupa buzele tale daca nu te pupa moare :*:*
11. Am nevoie de 5 minute din viata ta: in primul sa te sarut, in al 2-lea sa-ti spun ca mi-e dor de tine, in al 3-lea cat te iubesc iar ultimele doua sa ramai cu mine…
12. As vrea sa fiu un fulg de nea chiar daca as trai putin macar as fi pentru o zi fericita si apoi as muri linistita…
13. As vrea sa pot da timpul inapoi… sa intorc clepsidra… si sa te pot privi din nou in ochi… sa pot sa-ti spun cat te iubesc!
14. Astept o raza sa-mi patrunda in suflet, sa ma lumineze si sa-mi spuna "te iubesc!", iar acea raza sa fie vocea ta ce ma trezeste de dimineata… dar se pare ca nu o voi avea…
15. Atinge steaua de neatins si nu-i uita pe cei care au crezut in tine…
16. Azi esti orbit de fericire si ai uitat ca cineva traieste doar pentru tine. Dar maine vei cadea dintre nori si vei privi in urma… ma vei vedea acolo si vei sti ce inseamna regretul…
17. Cand iubeste un baiat!
18. Cand razi toti vor rade cu tine…dar atunci cand vei plange o vei face singur
fundita? ^_^

| adiiadishor a răspuns:

*Copilarie, adolescenta, maturitate. Cam asta era regula;
Acum avem copliarie, hormoni, pitipongeala, sex

*foaie verde de bihor nu da buz ca te omor

*iubita cannd intri dati doua palme si apoi date cu capul de monitor pana esti offline

*Cine mulge azi o oaie, maine doarme la parnaie.

*pepsi, mata-i sexy

*javrele barfesc; nu conteaza; le jignesclaughing

*Oferta de vara DND sau Ignor?

*fraieru e ca aierul; se trage in pieptlaughing

*lumea s-a poluat; ajuta-ma; impuscate; in cap

*Pe usa scria FEMEI iar cand am intrat erau numai wc-uri.

*Hai DnD; Ca sa nu mai spun pe romaneste JET!

*sunt lampa lui Alladin, ce fata ma freaca o data, o las sa ma mai frece de 3 ori!

*Am invatat ca viata nu`i cum vrei u ci cum vrea Dumnezeu/pentru ca el decide daca te mai poti ridiaca sa o iei de la capat

*dus; daca am idle de prea mult timp suna la 112, inseamna ca m-am inecat!

*zambesc [on the phone; chiar daca ma doare![sad]

*viata e o curva
profita cat poti de ea

*DnD; Imi cumpar haine din dulap; Nu da BUZZ ca se scumpesk

*La La La
Mosu bea cafea
Se stropeste tare
Da din cur si sarelaughing

*Ma-i aruncat ca scrumul de tigare.

*-Ioane! Hai in casa ca ploua!
-lasa Marie, stau afara ca si-aicea ploua!

*Fugi, fugi ca vine masina! Nu mai fugi mha ca nu vine nicio
masina!

*Iti dai prea multa importanta cand de fapt u esti o zdreanta

*te dai scumpa dar te cunosc de cind erai la reduceri

*in Padurea CU ALune aveau CaSa 3 pitici; Vine cioaca Si Le SpUnE elodia nu-i pe aici?

*ne despart 100 de pasi, fa tu primul pas si le voi face eu pe celelalte 99 pentru tine!

*prietenii falsi sa dea buzz azi fac prezenta

*am avut un cosmar groaznic azi noapte; se facea ca tot trageam de o usa pe care scria IMPINGE