| just for me a întrebat:

Dati-mi si mie repede niste msje mai deosebite pe care sa ii le pot trimite dnei dirginte de Craciun. vreau ceva mai special, mai sensibil si mai matur, nu vreau un msj funny sau altceva ca nu ii pot trimite unei profesoare orice msj. cele mai bune primesc funditahappyapp, termenul este pana diseara, cele mai bune msj pana diseara iau fundita, imi trebuie neaparat ca pe urma plec in Austria

2 răspunsuri:
| Cocos96 a răspuns:

Sarbatoarea Craciunului sa va deschida inimile cu cheia fericirii spre bine. Mult noroc. La multi ani