| GulDan a întrebat:

Dati-mi si mie siteuri cu chat sa ma imprietenesc si sa cunosc lume noua... si daca se poate sa ma si intalnesclaughing
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Stefania1Stefy a răspuns:

Poti sa incerci:
-> facebook
-> omegle
-> snapchat
-> kik
-> twitter
Dar cred ca pentru ce cauti tu, omegle e cel mai bun

4 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Http://www.omegle.com
Pe omegle tu îți alegi tipul în care vrei să comunici cu oamenii.
Ori simplu chat, ori prin video.
Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facebook

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astea sunt vrajeli prin care proprietarii siteurilor castiga mii de euro.
Daca vrei prieteni nu o sa ii gasesti in fata unui monitor, nu exista nici un sentimente, emoti, trairi sa bati pe o tastatura.
Cel mai bine cauta in lumea reala nu intr-o lume virtuala, inexistenta cu adevarat.

| GulDan explică (pentru anonim_4396):

Foarte adevarat happy.dar pe net pot sa zic orcelaughing si sa ma exprim