| lays a întrebat:

Dati-mi si mie va rog idei de jocuri pentru pc. ceva de genul hercule, mario, tom si jerry.de-astea mai mici si distractive.am avut sims 3, nfs, counter, pes dar mi-am reinstalat windowsul si nu le mai am. oricum m-am plictisit de ele. vreau altceva. vreau sa am cat mai multebig grin:Xmultumesc

2 răspunsuri:
| AlexSadik a răspuns:

BVanuies ca o sa lacuiesti la mata pana la varsta de 50 de ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mario forever, age of empire 1 2 3 4, mount&blade la care iti trebuie key serial il poti lua de pe youtube, mai e si metin2ro
nfs 2 3, si altele daca vrei cauta pe youtube top 10 jocuri