| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi si mie va rog niste chesti amuzante pe youtubebig grin.Sau macar scrieti-mi ce sa scriu ca sa gasesc chestii amuzante.Si daca stiti articole despre fantomelaughing imi place sa citesc porcarii, ok?big grin.

Răspuns Câştigător
| Silviu_7167 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=0IsDMT95qvQ
Si mai cauta fynnu videos sau ceva de genul acesta. Scrii funny si primesti sugestii.
Si despre fantome, chestii vezi aici http://www.recorduri.lovendal.net/cele-mai-bantuite-9-locuri-din-lume/. :)