| Ada50 a întrebat:

Dati-mi va rog niste vorbe pentru farse la telefon.am ramas in pana de idei!

Răspuns Câştigător
| Woofy a răspuns:

1.~Alo, familia calu?
~Nu.
~Inseamna ca am grasit grajdiulrolling on the floor
Sau
~Alo familia porcu?
~Nu.
~Inseamna ca ma gresit cocina
2.~Buna ziua doamna/domnule, sunt clarvazator in ciorba stiti dumneavoastra trebuia sa muriti maine, dar din pacate o sa mai traiti o saptmanasad. imi pare rau ca va dau vesti asa proaste
3.~Alo Gigele, ce`ti mai face purcelu` gaina, is bine sanatoaserolling on the floor?
~Nu e nici un Gigel aici.
~Atunci cine`i? tu esti Vasilico?rolling on the floor
4.Suni si zici: Gogulee, hai mama maine ca te astept aici de 3 ore.mai ma Gogule nu mai face misto de mine vin ca mor de frig, dupa suni iar si te prefaci suparat pe Gogu zicandu. i ca te duci acasa si il bati la cap intr. unalaughing
5.~Stiai ca esti prost?
~Nu, nu stiamlaughing
~Atunci ai aflattongue

Eu pe astea le foloseamrolling on the floor. Sper ca te-am ajutatbatting eyelashes

2 răspunsuri:
| Melilith a răspuns:

Sincer, ti se pare amuzant sa-ti bati joc de altii? Cum ar fi sa te sune cineva pe care nu cunosti si sa`si bata joc de tine?

Sa fiu in tema cu intrebarea... poti spune ca esti de la radio Zu si persoana respectiva a fost aleasa pentru a participa la un concurs pe baza unor intrebari...

| xxxxxxxxxxxx a răspuns:

Suni si intrebi thinking "dna Maria este acasa?" si probabil ca iti zice ca ai gresit si nu cunoaste nici o Maria. Mai suni asa de 3, 4 ori pana se enerveaza foarte tare. Apoi suni din nou si zici " Sunt Maria, m-a cautat careva>?" laughing Sau suni si spui "Sunt fierbintee" rolling on the floor Mie mi-a mers pana am sunat la un nr la intamplare si cineva mi-a raspuns: " primaria comunei..." laughing te pup:*