| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi va rog un link de unde as putea descarca contele de monte cristo (carte audio) mp.3 FUNDA primui care raspunde!

Răspuns Câştigător
| GeorgyPingu12 a răspuns:

Aham... bine atunci... scuze:")

2 răspunsuri:
| GeorgyPingu12 a răspuns:

Habar nu am tongue da am raspuns prima...love struck funda? cauta pe google contele de monte cristo audio download mp3 si gasesti uh:*

| 123Name a răspuns (pentru GeorgyPingu12):

Pai poate eu mai intii am cautat pe google si apoi am dat aici intrebare, ar fi stupid sa dau aceasta intrebare fara sa incerk si am cerut UN LINK DIRECT

| GeorgyPingu12 a răspuns (pentru 123Name):

Aham... bine atunci... scuze:")