| Laura1092 a întrebat:

Dati o nota site-ului TPU?

Răspuns Câştigător
| carminaburana43 a răspuns:

Da,de ce nu, mie imi place am petrecut clipe f bune pe ea am invatat multe de la useri deci nota mea e zece.

3 răspunsuri:
| Danutza27 a răspuns:

Ia uite numai note peste 9 vad si un 11, 75 buna treaba dar siteul pe la Religie este ca cei de la bac 2011 o sa intrebi care din ei,pai cum care,aia care au picat.Ex picat are si la discriminare, ura rasiala, incitare la... O sa intrebi de ce Re ia citeste tu cu o pagina in urma O sa zici dar ce este de facut Re tot cu o pagina in urma la stop discriminarii... initiat de un usser al TPU.

| Bogdanux a răspuns:

11.75.

| princess97 a răspuns:

Este un site super.de ajutor. merita +10 tongue