| Đuby a întrebat:

Dati si mie plzz idei ce pot face astazi :X funda

Răspuns Câştigător
| 28roxy a răspuns:

Iesi cu prietenii, joaca un joc, plimbate cu ceva (role, bicicleta.)!:X Funda?love struck:Xkiss

1 răspuns:
| ana_7237 a răspuns:

Daca deja te-ai plictisit de calculator sau televizor te pori juca cu lucruri imaginare. Te prefaci, iti imaginezi, creezi lumi, din hartie faci bani si tot felul. Depinde cati ani ai. Sau te poti uita in dictionar si afla cuvinte noi. Poti merge afata sau acasa la un prieten. Iti poti lua telefonul si suna prieteni vechi sau rude cu care nu ai mai vorbit demult.te poti juca c animalul tau sau daca nu ai roagati parinti sa iti cumpere si tot odata te poti uita pe google sa vezi ce animal iti trebuie sau tasa potrivita. Apropo, cum se da funda?