| Myssteriusthanlife a întrebat:

Dau funda 100%100 100%100 promit deci cu ce medie se intra la liceul college media bucuresti deci vreau sigur dar pe cele cu media cem de la 7 in sus si ce pot eu sa ma fac daca fac liceul media...si ce facultate pot face ca sa ma fac prezentator de stiri dar ce pot eu sa ma fac daca fac liceu media

1 răspuns:
| EllyFMS a răspuns:

In primul rand.

Te sfatuiesc sa nu intrii in media. e un liceu de panarame [iti zic. ca am facut o perioada handball acolo. si ca sa continui din clasa a 9a trebuie sa intrii la ei in liceu. si cunosc fete care erau suuuper ok. si acum sunt niste depravate. si baietii tot la fel. niste drogati. cocalari. vai de capul lor]

Asa.

medii:

Productie media : 6. 93
Mate-info: 6. 72
Tehnici poligrafice: 6. 31
+ sportivul care se face pe baza nistor porbe sportivethinking

Te poti face ce vrei tu daca faci facultate.

Si chiar nu stiu ce facultate trebuie sa faci ca sa ajungi prezentator tv

Stiu doar de jurnalism din care iesi jurnalist. dar nu cred ca are vreo treaba cu prezentator tv.