| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda.cine imi zice de ce e asa si ce se intampla.La inceput cand m-am cunoscut cu prietenele mele. eram 4 cu tot cu mine.in fine.eram prietene ff bune ca niste surori.in 2008 a venit o fata mai mare decat toate.eu cu o fata eram cea mai buna prietena. dar acum 2 sunt ca niste surori si acum fata aceia care eram ff buna prietena. acum e ca surorile cu fata din 2008 mai mare decat noi.cryingcryingsi acum eu nici numai am cu cine sta.ca eu acum suunt in plus pentru ele am observatsadvreau sfaturi.cum sa le atrag. nu stiu sau sa fiu si eu prietena buna cu elewinkingvreau sfaturii multeee. cel mai folositor raspuns dau funda.si restul voturi.cryingpls. urgent

Răspuns Câştigător
| Graphee a răspuns:

Bună ღFrUmUsIkღ,
Înţelege-te şi cu fata mai mare dar şi cu prietena(prietenele). Să le fi aproape şi la bine şi la greu, adică să fi ca înainte. Dar şi cu fata mai mare, împrieteneşte-te. Nu contează vârsta.

Baftă!

4 răspunsuri:
| GeaninaStefan a răspuns:

Pai asta inseamna ca nu iti sunt prietene adevarate asaca ar trebui sa iti cauti alte prietene casa te respecte asa cum trebuie

| iszabella a răspuns:

Pai asta inseamna ca nu iti sunt prietene adevarate asaca ar trebui sa iti cauti alte prietene casa te respecte asa cum trebuie

| Doryz112politia a răspuns:

OooOO asta e o provocare... laughing appoi le pui se aleaga ori ea ori tu daca tin cu adevarat la tine te va alege pe tine ...si daca nu./ fa o concurenta o rivalitate si dovedeste ca u poti mai mult si mai bine SUCCES! 1 BB

| Doryz112politia a răspuns:

dorinut_vipera2000...da-mi add si vom vb.