| pisicuta2884 a întrebat:

Dau funda! Cum sa imi recapat cea mai buna prietena? O cheama Claudia, iar pe mine Iza si din clasa 1 pana in clasa a-4-a am fost cele mai bune prietene. Apoi m-am imprietenit cu Adriana si ea cu Ana. Atunci eu am devenit cea mai buna prietena cu Adriana si Claudia cu Ana. Sunt in clasa a 5-a si am intrebatt-o daca vrea sa fim din nou cele mai bune prietene, pentru ca m-am certat cu Adriana de prea multe ori si am renuntat. Claudia mi-a zis ca vrea sa fim din nou cele mai bune prietene, dar Ana a inceput sa planga si atunci Claudia s-a dus la ea. De atunci ne comportam ca doua colege obisnuite...

1 răspuns:
| geani2001 a răspuns:

Incearca sa stai mai mult pe langa Claudia. Dar explica-i Anei ca ori cine are pe cineva special.