| Jamaicans a întrebat:

Dau Funda dacă imi explicați cum este cu legenda lui korra aang moare sau se duce peste 70 ani si caută spiritul si si întoarce dupacea revine la cel mai tare copil avatar aang eu nu vreau sa moara sau sa fie bătrân spuneti-mi adevaru va rog raspundeti

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

In serial avatarul este ciclic. aang era aer, korra apa urmatorul pamant, foc, samd. nu exista 2 avatari in acelasi timp, deci poti trage concluzia ca aang e kaput.

| Jamaicans explică:

As vrea sa aud si concluzia la alții deci nu iti dau Funda acum