| Ady3835 a întrebat:

Dau funda. De ieri am un scaun foarte negricios si lucios si arata exact ca pacura:(. Ma doare si capul si am toata ziua o respiratie foarte urat mirositoare:(

Am citit si aici http://www.sfatulmedicului.ro/simptome/melena-scaun-negr u_183 si m-am dezamgazit foarte tare pentru ca nu stiu de la ce sa fie:(. Am luat si Vitamax si ma gandesc sa nu fie de la ele. O sa intrerup tratamentul,. Cui i s-a intamplat asa ceva sa raspunda!

3 răspunsuri:
| Heythere a răspuns:

E de la vitamine, foarte bine ca ti s-a intamplat asa pentru ca astea sunt semnele ca organismul si respectiv colonul s-a curatat de toxine.Stiu ca nu-ti vine sa crezi dar exact asa arata.Trebui sa fii bucuros intr-un fel.Si respiratia tot din aceasta cauza este.Peste o saptamana. 2 ai sa vezi ca o sa te simti OK si nu vei mai mirosi a nimic.Asta este semnul eliminarii toxinelor pe toate caile.Baftaa :*!

| Ady3835 explică (pentru Heythere):

Salut,iti multumesc pentru ca ai raspuns.Si eu tot asa tin sa cred ca este de la vitamine dar am citit mult pe net si m-am cam speriat sa zic asa.Si acum sunt speriat pentru ca ce scrie aici chiar asa mi s-a intamplat http://www.sfatulmedicului.ro/simptome/melena-scaun-negru_183 Am scaun lucios exact ca pacura!

| Heythere a răspuns (pentru Ady3835):

Stai linistit si citeste despre colon help happy. Cauta pe youtube si o sa vezi filmulete. happy