| MrsEinstein a întrebat:

Dau FUNDA! Harry Styles se drogheaza? Am vazut intr-o poza ca Zayn fumeaza...TRUE?

Răspuns Câştigător
| WorkinForThis a răspuns:

ba da... zayn fumeaza... dar a zis de multe ori ca incearca sa se lase pentru ca stie ca fanilor nu le place happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea va fi mutata la categoria corespunzatoare.

| WorkinForThis a răspuns:

de ce sa crezi ca harry se drogheaza daca ai vazut intr-o poza ca zayn fumeaza? rolling on the floor care e legatura? rolling on the floor

| LarryStylinsonBabe a răspuns:

Harry nu se drogheaza.Si,da,Zayn fumeaza, dar vrea sa se lase pentru ca stie can fanilor nu le place.happy

| Motz_Magda_1995 a răspuns:

Zayn fumeaza, da. dar harry nu se drogheaza, doamne fereste!