| angelinthedark a întrebat:

Dau fundita, am si eu o intrebare... oare dc nu e expert TPU kongeriket, monyk16 ai onutzu, si sunt altii care habar nu au pe ce lume traiesc, adica nu toti, dar unii chiar nu merita sa fie experti si cei care sunt activi, au multe fundite, sunt super dupa parerea mea acesti 3 care i-am propus dar altii care sunt niste analfabeti si as putea da exemple de experti care sunt total degeaba pe site si nu sunt activi dar nu vreau sa dau nume sa nu se simta oricum stiu ei care nu merita. Ce ziceti, acestia 3 nu merita sa fie experti?

Răspuns Câştigător
| Adredemesconf a răspuns:

Da, si mai este si vlad_bv.
Este un user care m-a ajutat de foarte multe ori si scrie si corect din punct de vedere gramatica si scrie si cu diacritice.
Da ai mare dreptate, sunt unii care chiar NU merita sa fie experti TPU, unii sunt analfabeti cum zici tu si unii dau raspunsuri in care jignesc pe cineva. Urat...

O zi buna!
happy

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Merita, dar se pare ca a secat robinetul de "experti". Unde in ultimele luni se faceau experti unul/saptamana, acum nu s-a mai facut niciunul din 17 iunie! Ultimul a fost facut expert cu mare scandal! In legatura cu cat de activi sunt unii experti, nu cred ca esti tu in masura sa judeci, sau eu! La vremea cand au fost facuti experti au fost activi, altfel nu primeau "titlul". Contesti tu dreptul adminilor sa faca ce vor ei pe situl lor personal? Acest titlu o data capatat, el ramane, chiar daca nu mai esti activ deloc! @ mary3bee: te rog sa nu arunci cu noroi la nimerala. Spune pe nume care expert este analfabet!

| Adredemesconf a răspuns:

@Elliana, spre deosebire de unii care jignesc oameni prin raspunsurile lor, eu nu vreau sa fiu asa, dadeam nume daca eram.
Si nu arunc cu noroi la nimereala, am zis eu cumva ca toti expertii sunt asa?! Nu.

| Razvan a răspuns:

Alegerile facute de echipa TPU mi s-au parut chiar reusite. Exceptii nesemnificative demult uitate. Fata de Monyk16 nu merit titlul pentru ca e de mai mult timp pe site, da raspunsuri mai subiective.Pare un om bun.Acum,nu stiu nu judec un om virtual. Zic doaroh go on
Iar Kongeriket.Nu cred ca are nevoie de vreo confirmare sau de vreun titlul.Stie el ce stie.Si stie multehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand meriti ceva, nu inseamna ca trebuie sa ti se ofere. Il meriti si cu asta basta! Chiar crezi ca le pasa de acest titlu? Echipa TPU are niste criterii dupa care alege expertii si, din cate vad, s-a luat o pauza(probabil mai lasa timp liber utilizatorilor si-i cheama dupa vacanta sa raspunda pentru a deveni expertibig grin).

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Iooooooi, chiar tu să mă vrei expert? laughing
Nu mă aşteptam, sincer laughing.
Mersi de apreciere dar sincer nu-mi trebuie titlul cine îmi înţelege mesajul răspunsurilor mele, le aplică şi vede că dă şi roade, mă apreciază indiferent dacă am chenar portocaliu sau nu.