| IuliAnnA_6074 a întrebat:

Dau fundita celui care imi spune toate materiile din clasa a9a de la profilul stiinte sociale! :*

Răspuns Câştigător
| Claudia_1443 a răspuns:

-Romana
-Engleza
-Franceza
-Matematica
-Fizica
-Chimie
-Biologie
-Sport
-Istorie
-Geoggrafie
-Logica
-T. I. C
-Latina
-Muzica
-Desen
-Religie

1 răspuns:
| alina27andreea a răspuns:

Eu sunt la stiinte sociale, si dain clasa a 9-a dai teza la Logica. Personal am luat atat pe semestrul I, cat si pe semestrul II nota 10, cu toate ca nu ma consider deloc un elev silitor si cu siguranta nu sunt unul dintre cei mai buni... in concluzie logica este accesibila.
In clasa X - a o sa dai teza la Psihologie ( materie destul de interesanta insa de multe ori plictisitoare )
In clasa XI-a o sa dai teza la Economie ( personal imi place, sunt multe formule ).
S pana aici am ajuns

Cat despre optiuni... sunt deschise! te poti duce la orice facultate doresti. Ai sansa sa dai la absolut orice materii doresti, si faci matematica pana in clasa a XII-a, astfel incat o poti da la BAC fara probleme...