| TheExpert01 a întrebat:

David Henrie sau Justin Bieber? Justificati eu aleg David

Răspuns Câştigător
| ThatWeirdFuck a răspuns:

Il aleg pe David doar fiindca nu-mi place Bieber.
A, am acum search sa vad cine e. E tipul din serialul ala cu magicienii, ma mai uitam la el. E mult mai ok decat Bieber.

7 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Deja întrebările de genul încep să-mi provoace greaţă.
Nu ştiam cine căcat e David Henrie,şi am căutat pe google. M-am convins. Alt homalău.
Toţi inapţii sunt comparaţi cu bibăr. Adică,toţi inapţii care comparaţi cu oricine altcineva, ar ieşi în minus. Dar, comparaţi cu bibăr, normal că ei ies ăia mai grozavi. Şi o flegmă dacă o compari cu bibăr, îţi dă că flegma are mai mult testosteron.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si eu la fel. Cine e David asta pe care l a ales?

| TheExpert01 explică (pentru suntserios):

Cum adica cine e? David Henrie din Wizards of Waverly Place lol

| alexim14 a răspuns (pentru suntserios):

Normal ca nu stiti cine e David Henrie pentru ca va uitati numai dupa Bieber, sunt manipulati de el, parca ar fi vreo vedeta mare, Bieber Sucks.

| TheExpert01 explică (pentru alexim14):

Corect!

| Clauvdgg a răspuns:

Clar David.

| Dangel a răspuns:

David Henrie.Nu-mi place Justin Bieber.