| TheSky a întrebat:

DC cand vreau sa public un raspuns pe TPU nu merge? Apas jos,, RASPUNDE" si nu se intampla nimic am incercat si cu explorer si cu google chrome si cu opera si nimic, merg numai intrebarile, la ala care raspunde corect o FUNDA MARE!

1 răspuns:
| townkat a răspuns:

Merge greu siteul, pana primeste mesajul, pana apare la raspunsuri dureaza ceva, eu am incercat odata de 2 ori crezand ca nu la laut si dupa o vreme au aparut ambele, cred ca la toata lumea merge asa