| Asdffd a întrebat:

Dc nu ma mai pot uita la intrebarii?
K dau pe o intrebare si nu ma lasa sad
Si pe pagina principala nu imi mai arata alte intrebari tot acelea... crying
Help!?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

A fost o defectiune/problema a site-ului. Acum s-a rezolvat. Daca pe viitor se va mai intampla, nu intra in panica, pentru ca aceste probleme se rezolva de fiecare data, si de obicei destul de repede. Numai bine!

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@Arahidaaa XD, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere!

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

A fost o problemă încă de aseară cu site-ul, nu se actualiza. Acum s-a remediat. Nu e de la tine, stai liniştită! Baftă!

| Asdffd explică:

@NOname
npc :*