| emima a întrebat:

Dc nu mai merge sa raspund la intrebari off ce ma enerveaza

6 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Poate ai Opera la browser, eu am rezolvat problema asta cu Internet Explorer sau Mozilla. @detectiv003: Nu e din acest motiv. Ea e pe site din 2009, nu de azi. @Roxiurangutandesoi: Nu mai pune semne de messenger, te rog. Regulile TPU iti interzic aceste reguli. @Emima: Succes!

| FaraNume_7993 a răspuns:

Deoarece nu ai adresa de email confirmata!(si mie mi s-a intamplat la fel)confirmati adresa de email si dupa aia o sa-ti meraga)
Baftahappykiss

| Broadband a răspuns:

Pentru ca nu ai adresa de mail confirmata. confirmati adresa pe care ai primit-o cand ti-ai facut cont pe TPU si dupa iti garantez ca va merge sa raspunzi sau sa pui intrebari. bafta!

| Shuellen a răspuns:

Sunt doua motive

-Ori nu ti-ai confirmat adresa de e-mail
-Ori trebuie sa folosesti alt motor de cautare(firefox, google chrome, opera). Pe internet explorer numai merge.

| Anonim69 a răspuns:

Offsadce trista esti mai emina maisad, offf, nici mie nu mi a mers cateva zile, stai chill!

| Anonim69 a răspuns:

Emima*