| AdiFCSB a întrebat:

Dc nu'mi merge sa tin redirecte XHLDS am net de la romtelecom.Intru in redirecte, completez ce imi spune acolo si dupa aia imi spune Pornesc 16 redirecte..........Conectare cu succes la centrul de date! dupa am scris "verifica" si imi spune ex: Redirectul 01(92. 80. 176. xx:27015 nu pare a fi compatibil! asa imi face la toate cele 16 redirecte plzzz help dau funda

1 răspuns:
| vlad23 a răspuns:

Am si fix la fel aceleasi probleme eu le am pe arena.indungi.ro intra pe urmatorul sitehttp://www.concurs-online.net/voteaza.php?player=vlad23 si apasa voteaza pentru a putea vvedea un forum despre cum se activeaza corect redirectele + instructiuni! Bafta! (nu uita, intai trebuie sa apesi pe voteaza!)