| anonim_4396 a întrebat:

De astazi avem un nou expert TPU! Felicitari, Flav! big grin

Răspuns Câştigător
| hashe86 a răspuns:

Flav te as felicita, dar chiar nu te prinde portocaliulwinking
desi il meriti din plin, dar cred ca tot mai bine iti sade asa cum te stiam inainte. astea cu expertul e ceva comercial, iar tu esti mai aproape de natural decat de comercial.
dar va trebui sa ne obisnuim si cu patratelul atasat!

25 răspunsuri:
| JackieSue a răspuns:

da? bravo... felicitari

nony
| nony a răspuns:

Uraaa! Era si cazul. Felicitarile mele omule applause

| albastrel a răspuns:

Ooo bun bun felicitari Flav :*>big grin

| strawberry a răspuns:

Felicitări! ( le meriţi din plin!) happy

| inna a răspuns:

El merita titlul asta cu adevaratwinking. Bravowinking

nony
| nony a răspuns:

Apropo.trebuie sa dai de baut.hmmm.dar cam multi pe aici, trebuie sa faci gaura mare in contul ala laughing

| Flav a răspuns:

Brianna, l-ai omis pe Shin, si el a fost desemnat expert am observat.
Va multumesc tuturor pentru. aprecieri. Nu sunt de acord cu titulatura asta, si-o sa fac ce pot ca sa se anuleze. O sa revin mai pe seara c-un comentariu mai lung si complex fiindca intentia mea n-a fost sa devin expert si dupa tot balciul care a fost, chiar nu-mi sade bine in categoria asta. Am o singura traire emotionala, si aceea ca unele persoane au stiut sa aprecieze anumite lucruri.

| Flav a răspuns:

Beah ce naspa arata dreptunghiul asta in stanga.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Flav, stai acolo ca'ti sta bine!

auran
| auran a răspuns:

Felicitari amandorura...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din punctul meu de vedere, Flav trebuia sa fie de mult timp expert... Felicitari! Ma bucur ca lumea apreciaza drept.

| marry a răspuns:

Felicitari si din partea meawinking

| albastrel a răspuns:

Flav...nu renunta! eu nu am nici cea mai mica intentie sa ajung TPU...nu fug dupa fundulite.nu dau calicative raspunsurilor... dar daca peste 3 luni 10 luni 1 an 3 ani 4... o sa ajung si eu expert! foarte bine! lasa...ca e frumos dreptunghiul asa cum estewinking

| BUBULINA a răspuns:

Imi pare rau Flav sad
ca eu te-am propus cu cel mai mare drag si pe tine si pe Shin
meritati!

| Silvia a răspuns:

Felicitaaaaari!happy
Si... sper sa nu renunti ptc sunt multi experti doar cu numele si intra pe site din an in paste, iar tu intrii in fiecare zi si ajuti oamenii, deci trebuie sa ramaaaaaaaaaai!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mea culpa, n-am observat pe Shinbatting eyelashes felicitari si lui big grin

sunt curioasa ce-o sa zica Flav mai diseara. Popor, insistam! Nu-l lasati sa renunte asa usor!

| Elly4all a răspuns:

Felicitari flav si tie shin, ma bucur pentru voi.

| vyol3ta a răspuns:

Felicitari, chiar ati meritatwinking
ink odata FELICITARI

| kuka a răspuns:

Bravos, nu sunt chiar demult aici, dar am vazut ca Flav a dat raspunsuri bune si a devenit pe expert pe merit :}

cami
| cami a răspuns:

Bravo Flav, de cand imi doream sa te vad "incadrat" happy tongue

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Bravooo!happy
Intradevar meriti sa fi expert.Raspunsurile tale sunt foarte folositoarewinking
Felicitari Flav!love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Felicitari pentru amindoi. Isi merita locul.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Felicitari noilor experti!

| nmn a răspuns:

Felicittari happy

| valyutzu a răspuns:

Bv flav