| IuliutzàThà a întrebat:

De când eram mica visul meu era sa devin cântareata, dar parintii mi-au spus mereu ca asta nu este o profesie, eu una nu i-am ascultat. Acum daca vreau sa fac o cariera de cantareata trebuie sa mai fac si altceva pe langa sau e de ajuns pentru a avea o viata linistita. Bineinteles ca tin cont si de greutati pentru ca dureaza pana ajungi sa ai un anume succes. Voi ce parere aveti? :/

2 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Asta depinde foarte mult de cat succes vei avea. Daca o sa reusesti si o sa castigi suficienti bani din cantat, atunci este de ajuns. Daca nu, ar mai fi nevoie sa faci si altceva pe langa asta. Dar este foarte greu (sunt sigura ca stii si tu asta), mai ales in acest domeniu, insa daca te ambitionezi si nu te dai batuta, se prea poate sa ai sanse si sa-ti indeplinesti visul happy.

| Chris a răspuns:

Eu sunt de acord cu părinţii tăi, însă îţi spun că merită să lupţi pentru visurile tale.