| madalinutza a întrebat:

De cand sunteti membrii TPU?happy

20 răspunsuri:
| lololololol a răspuns:

De pe 11 septembrie 2009, dar am inceput sa dau raspunsuri serioase de acum cateva zile.
Tu esti venita pe 25 decembrie? Bine ai venit! >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

28 nov 2008

| costymaximus a răspuns:

30 nov. 2009

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti intra pe profilul persoanei care te intereseaza si vezi tot ce te intereseaza + activitatea de pe aici, asta daca vrei sa-ti faci o idee...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe 18 iulie 2009, bine ne-am gasit, sa speram ca vom fi active cat mai mult pe aici! Dar daca vrei sa cunosti pe cineva cat maibine da clik pe profil, au sa-ti apara intrebarile si raspunsurile persoanei respective, cat si data primei logari si ultimei.Eu din raspunsurile fiecaruia mi-am facut o parere de,, ansamblu", trebuie doar sa intelegi printre randuri, succes!

| Razvan a răspuns:

Are dreptate @stejara!
Eu sunt in zona din 12 aug 2009hee hee

| Silvia a răspuns:

30 iunie 2009.

| Iustina17 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine spune Stejara "sa citesti printre rinduri", pentru ca multi nu sint ceeace par a fi. Isi creeaza o imagine care nu corespunde nici pe departe cu adevaratul lor caracter. Trist, dar trebuie sa stii sa te feresti de eiwinking

| Cryssy a răspuns:

De pe 17 mai 2009.batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
De pe 28 iulie 2009 sunt membra a acestui site, si ma bucur ca am putut ajuta atatea persoane. Cel mai bine este ca in timpul in care am ajutat oamenii, totodata am fost si eu ajutata. Peste 25 de intrebari puse de mine, ale caror raspunsuri au fost folositoare, sunt sigura ca nu m'au ajutat numai pe mine, ci si pe altii, astfel ca si pe mine m'au ajutat raspunsurile altor intrebari de pe acest site.

Pa-pa!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

22 martie 2009.

| Hmmmm a răspuns:

Din 2 august 2009.
unt total d acord cu stejara, deoarece si eu exact asa am facut ca sa cunosc mai bine persoana p care vroiam sa o cunosc mai binebig grin

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

29 ianuarie 2009

| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

Eu sunt mai "proaspata"laughing
Am cont din 13 dec 2009big grin
Sa cresti marebatting eyelashes

| Kandy a răspuns:

Eu din 26 aug 2009 love struck
dar dadusem cateva raspunsuri ca anonim inainte cu cateva zile happy
si apoi mi-am facut cont kiss

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

31 Martie 2009 love strucklove strucklove struck

| JeSa a răspuns:

16 Oct. 2009happy

| hamsterx a răspuns:

3 ianuarie, nu am nici macar o luna, sunt cea mai mica p aici big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

29 august 2009.