| Abcfunny a întrebat:

De cat timp sunteti pe tpu ?

25 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

De pe 30 iunie..adica de 10 zile :d

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Din 22 martie.

cami
| cami a răspuns:

Am aproape o juma` de an laughing 17 martie.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Din ianuarie.

| Puiutz a răspuns:

Paiii thinking 2 saptamani. Cam asa:d. U?:*

| JackieSue a răspuns:

Sub imaginea mea de profil scrie:

Becka

Ajuta oamenii din 23 aprilie 2009.

| Elly4all a răspuns:

Sunt aici de pe data de 16 aprilie. vremuri bunehee hee... iar pe 16 iulie fac 4 luni love struck

| RetroX a răspuns:

De 9 zile.

pupimik
| pupimik a răspuns:

7 luni

pupimik
| pupimik a răspuns:

7 luni

| Abcfunny explică:

Sese ...gandeste-te si tu s ma uit la toti utilizatori ...alta treaba n-am big grin

| Abcfunny explică:

Stelutsamouv este problema mea ce intrebari postez. poate sa fie x-tra mega stupid. p mine nu ma intereseaza parirele voastre... oricum am observat ca majortatea utilizatorilor sunt plini de ei .banuiesc ca tu iei la rand toti utilizatori si te uiti cand si-au facut cont... ei bine eu vam intrebat pe voi big grin (sa vad cati imi raspund la intrebare) daca tie nu-ti placea intrebarea mea o ocoleai si raspundeai la altahappy

| buburuzAndreea a răspuns:

:o Silvia, si eu tot de atunci! De 10 zile.

| sese a răspuns:

Din aprilie; puteai afla daca ne vizualizai profilul(asta ca idee)

| kh1ss a răspuns:

De mult.

| Ralux a răspuns:

Ce te mai obosesti sa intrebi cand te poti obosi sa te uiti pe paginile tuturor utilizatorilor si scrie acolo de cand suntemlaughing...deci mie mi se pare o intrebare stupida pentru ca pe pagina noastra spunem de cand ne-am facut cont pe tpu.Cred ca erai plictisita nu?:-s...

O zi buna!
XoXo!
happy

| cioco1tweety a răspuns:

22 iuniehappy

| RamonaMn a răspuns:

De pe 27 martie, adica de exact 104 zile.blushing

| dyav0litza a răspuns:

1 iulie

| ICanLoveYou a răspuns:

Pai......de pe 2 aprilie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ohoooo... eram mic si ma dadeam pe net, si am gasit un site cu intrebari "tari" big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din luna mai credhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

18 decembrie 2008 happy
A trecut ceva vreme...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

29 martie

| PAULsighet a răspuns:

De cand am auzit de siteul acesta!