| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

De cateva luni nu am mai facut deloc matchuri pe tinder, de ce?

4 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Pentru ca esti prea bun pentru ele, browinking cool

| OldSoul a răspuns:

Pentru ca fie nu te-ai deplasat din zona ta, fie nu au venit alti utilizatori in zona ta.
Tu cand ai cont nou, ai toate sansele sa faci matchuri, in schimb, cand trece timpul, sansele scad, deoarece majoritatea persoanelor din zona ta, deja au glisat la tine, deci profilul tau nu va mai face vizualizari pana nu vor aparea alte persoane noi in zona ta, sau pana nu vei merge tu in zona lor.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că au uitat sa te mai pună în lista laughing

Îți dai seama că sunt niște algoritmi care funcționează împotriva ta, mai ales daca multe îți dau swipe.

Nu înțeleg de ce te-ai rezuma doar la Tinder, acolo ești strict judecat după imagine. Poți să atragi tipe muult mai okey și frumoase in viața reală decât pe Tinder. Cine știe ce poate să vadă la tine.

Ar trebui sa te mulțumești cu puțin, eu nici n-am poza cu mine pe Tinder, nu pentru că îmi e rușine cu fata mea, dar asa atrag tipe "nesuperficiale" și 'nematerialiste' decât dacă as pune poze țiplă. Daca sti la ce mă refer.