| Galezu a întrebat:

De cateva zile am o stare oribila, simt ca totu in jurul meu o ia razna. ma gandesc la tot felul de prostii, gandesc negativ. nu pot sa am incredere in nimeni, ce sa fac?! ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Ce-i asa rau in a gandi negativ si a fi la limita paranoiei si a izolarii sociale,ha? Tine-o pe-a ta,mestere,nu e nimic alarmant in mintea umana,implicit,nici in a ta. Apropo, totul a luat-o razna de mult timp, doar ca multi refuza sa vada, sau daca vad, se fac ca nu exista cancerul.

| Mădă0611 a răspuns:

Departeaza-te de toti si toate o perioda. In timpul ala fa ce iti place, pana te linistesti/regasesti.

| motolo9ve a răspuns:

E o stare pe care o am si eu intr-o periaoada anumita a anului.