| ViseColorate_4467 a întrebat:

De cateva zile tot visez ca parintii mei mi-a facut un fratiorlove struck[pe care eu mi`l doresc enorm, desi stiu ca e aproape imposibil sa il mai am, deoarece am 16 ani si mama 41, tata 42]. eu sunt singura la parinti, si sunt atat de fericita in aceste vise ca insfarsit mi s-a indeplinit dorinta de a avea un fratior sau o surioara...si mi se spulbera totul atunci cand visul ia sfarsitsad. dar ma intreb...de ce oare tot visez ba ca sunt la maternitate si o vad pe mama cum naste sau ca imi tin fratiorul in brate! oare e posibil sa faca mama un bebe?love strucklove strucklove struck

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu are legătură. Visezi pentru că tu îţi doreşti un fratele /soră şi te gândeşti mult asta şi subconştientul face restul. Dacă părinţii tăi îşi mai doreau un copil îl făceau. Trebuie să le respecţi decizia. Baftă!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu pot spune ca mama ta va mai naste, biologic este posibil. Mie mi se pare ca te gandesti si iti doresti prea mult asta, de aceea si visele pe care le ai, aproape intotdeauna visam ceva la care ne gandim si dorim mult. Numai bine!