| Adrian022 a întrebat:

De catva timp ma enervez prea repede. dintr-un joc sad incep sa ma enervez si sa ii injur pe coechipieri.Este vorba despre jocul League Of Legends pe care il joc de 1 an dar inainte nu eram asa.De vreo 3 luni am inceput sa fac rage si flamme.Am 14 ani si in viata de zi cu zi nu sunt nervos ..rar ma enervez.

2 răspunsuri:
| ionuutzuu a răspuns:

Trebuie sa te lasi de joc, si eu am un coleg de clasa si un prieten al respectivului care erau foarte nervosi din cauza lui dar dupa ce s'au lasat duc o viata mai buna happy

| DarkTheory a răspuns:

Ai grija, jocurile te poarta la dependenta si la varsta ta e grav... daca incepi de pe acum nu e bine. Nu mai bine te joci afara cu prietenii?