| Emanuel_Milian_1997 a întrebat:

De ce 2021 zici ca nici nu o existat? Efectiv simt ca mi-am dat warp din 2020 in 2022 sunt singurul sau?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timpul trece mai repede de cativa ani incoace.
Aici e si explicatia: https://www.google.ro/......at%3famp=1

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiecare din noi avem cate un an, sau mai multi, precum 2021 in care nu ni se intampla nimic si care par ca au trecut "degeaba".

| Lukasssz a răspuns:

Asa simt si eu si nu stiu de ce.Probabil cu toata agitatia asta cu covidul

| Brizbriz a răspuns:

Mai lasa beutura si droagele tongue

| haileewatson a răspuns:

Same

| MrAM a răspuns:

Pentru ca COVID si deoarece nu ai apucat sa faci cine stie ce. Stand in izolare si cu toate restrictiile probabil nu am calatorit asa cum o faceam sau alte chestii de care sa ne aducem aminte.