| Bteen a întrebat:

De ce a ajuns TPU in stadiul asta? Ce s-a intamplat cu vechiul spirit TPU, chiar nu mai are nimeni grija de "el"? Toti copii de 10 ani posteaza intrebari/raspunsuri stupide, fara noima, ba chiar jignitoare. Unde sunt moderatorii? Era un site pe care te puteai baza...devine din ce in ce mai dezamagitor...

Răspuns Câştigător
| OpenYourEyes a răspuns:

Ce te mira ca situ este dezgustator? Este la fel ca lumea din zilele noastre.Nu mai poti avea baza in nimeni.Toti sunt pe interes si pusi sa faca numai rau. straight face Imi e rusine sa spun ca sunt romanca.

5 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Dar tu miezule cine mai esti?

| Gina1 a răspuns:

Asta-i viata, sunt mai multi copii de 10 ani decat de 15-16-17 laughing... pai acesti copii care posteaza intrebari fara nici o logica cred ca se pot afirma, dar intr-un final toti ii criticawinking

| 84738493 a răspuns:

Ai completa dreptate...De aia paraseste toata lumea site-ul...Si eu il parasesc.Asta a fost ultima mea postare! Adio!

| Irina28 a răspuns:

Si mie mi se pare ca TPU s-a schimbat mult. chiar imi lipseste vechiul TPU;... :-s Prea multe categorii noi care dupa cateva luni nu se mai pune nici o intrebare, intrebarile nu sunt la categoria corecta; iar membrii...

| Bteen explică:

@Flav sunt un user care isi spune opinia. Nu cred ca a deranjat pe nimeni.Ar trebui sa am vreun rang inalt ca sa-mi pot spune parerea?