| GabrielaaGbai244 a întrebat:

De ce a trecut puiul de găină strada?
Ca să ajungă de partea cealaltă! big grin laughing

9 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Sau varianta lui Gordon Ramsay, ca nu l-ai gatit bine laughing

| RAY a răspuns:

Că să ajungă la mama lui, pui in principiu și bebeluși îți urmează mămică peste tot, sa făcut și un experiment, un bebeluș care trebuia să treacă peste o sticla transparenta a trecut doar văzând îți mama, el îți risca viața, ceea mai mare încredere o ai in mama ta

| dullcat a răspuns:

Veche gluma.

| J0B0MAT a răspuns:

Da, de asta trece oricine strada.
Am trecut și câțiva câini care așteptau cuminți la treceri nesemaforizate să se oprească mașinile. De obicei pentru că și eu aveam drum de cealaltă parte, dar am făcut-o și pentru că am crezut că ei voaiu să treacă și chiar așa a fost.

| mODIN a răspuns:

Adevarat a inviat!

| Lupică27 a răspuns:

N-are cine sa te bage si pe tine in seama, asa-i?

| Celdrept a răspuns:

Tu razi singura la glumele tale.