| Th3AbSinTh3 a întrebat:

De ce ai vrea sa pastrezi secreta o relatie? Ma refer aici fata de prietenii buni...

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti este rusine cu persoana de langa tine. Altceva nu vad ce ar fi

| confiturix a răspuns:

Ai putea sa faci asta poate din cauza intelectului scazut, ca al fostului meu, ce stupid! Ii era frica @#!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vrei sa te asocieze ceilalti cu persoana respectiva.Ti-e teama de ce vor spune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil daca e o relatie la inceput de, drum, o tii ascunsa o perioada pana se concretizează...

| Freya1 a răspuns:

Sunt mai multe cauze.
Are pe altcineva, ii este rusine cu acea persoana, nu vrea sa faca public pana nu are o anumita siguranta, cei dragi nu ar fi de acord...

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ca sa nu afle sotul/iubitul ei.
Multi preferam sa tinem secreta o relatie la inceput, pana suntem siguri ca este intr-adevar o potrivire "notabila", si nu doar o tentativa.