| DracuIa a întrebat:

De ce am cosmaruri in fiecare noapte?

14 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

La mine, cosmarurile vin dimineata, cand dorm prea mult si se plictiseste subconstientu'.
Culca-te si tu obosit, trezeste-te dimineata mai devreme. Si nu te uita la chestii dubioase inainte de culcare.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil că ele reflectă viața ta psihosocială, deficitul de interacțiune cu oamenii,relaționarea,multe frici și insecurități,frica de viitor,de prezent sau chiar anxietatea,dar nu e necesar sa ai neapărat anxietate.
Coșmarurile repetate oglindesc viața ta și stresul cotidian, subconștientul îți transmite că nu e ceva de loc în ordine cu tine, că trebuie sa schimbi anumite chestii sa fi ok cu tine însuți, sa îți găsești liniștea.
Probabil îți dorești multe chestii și nu le ai. Filmele horror trebuie evitate cu siguranță.
O iubita te-ar ajuta foarte mult pe care sa o iubești și să te iubească, te ar face sa devii foarte strong psihic și să capeți multa confidenta.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DracuIa):

Și eu îmi doresc bani,iubita, prieteni adevărați ( normalitatea) multi nici asta nu o avem și atunci creierul ne trimite semnale de alarme nu doar prin coșmaruri, și alte vise ( eu unele le înțeleg fara sa citesc pe google) visele alea am observat că nu sunt de ignorat, multe îți transmite multe mesaje când ceva nu este in ordine cu tine. La unii visele se împlinesc exact așa cum au visat, la alții se întâmplă opusul. Eu de exemplu când plângeam în vis era mereu de bine. Dar tot timpul când am visat că îmi cade o măsea sau dinte ba imediat mi-a murit vecina, ba cineva din familie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te uita la filme horror si la chestii "cursed sau unnerving"

| MorcovMajestic a răspuns:

Esti stresat furios ai viata naspa

Răspuns utilizator avertizat
| Jessica1235 a răspuns:

Ești Dracula, ai ucis mulți oameni iar acum ei te bântuie noaptea în vis

Probabil te uiți la multe filme/seriale horror sau te gândești prea mult la lucruri înfricoșătoare sau viața ta e un film de groază straight face

Răspuns utilizator avertizat