| AndrewTate7789 a întrebat:

De ce Andrew Tate e atât de apreciat și idolatrizat în toată lumea, are cursuri de masculinitate și a fost invitat chiar la 40 de întrebări cu Denis Rifai, credeți ca el dorește ca lumea sa revina la cum era acum 100 de ani și sa refacă barbatii masculini?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru că uni îl consideră ceea ce ar vrea ei sa fie, un boss cu banii, femei, popularitate, adică cine nu ar vrea sa fim realiștii

| Violleta2022 a răspuns:

Apreciat pe dracu laughing
Doar prostii si incapabilii sunt aia care mai casca gura la papagalul asta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

El dorește să îți bata joc de prostii care îl fac bogat

| MeisterSchnitzel a răspuns:

"De ce Andrew Tate e atât de apreciat și idolatrizat în toată lumea,"
Cu siguranță e apreciat în toată lumea, însă nu de toată lumea, especialmente nu de lumea civilizată.
"și a fost invitat chiar la 40 de întrebări cu Denis Rifai,"
Denis Rifai fiind, după cum știm, portdrapelul intelectualității românești și o adevărată enciclopedie pe două picioare
"credeți ca el dorește ca lumea sa revina la cum era acum 100 de ani"
El nu cred că știe cum era lumea acum o sută de ani.
"și sa refacă barbatii masculini?"
Dacă prin asta înțelegi că vrea să-i stoarcă de bani ca pe ultimii fraieri care vor înghiți fiecare nouă gălușcă pe care o prepară, atunci da.

| simplaexsistenta a răspuns:

Si tu pui întrebarea asta încă având username-ul ala, nu? Cine il apreciază, ca eu pana acum nu am auzit pe nimeni sa zică ce mare intelectual e Andrew Tate

| Cinic a răspuns:

Nu il idolatrizeaza nimeni. Decat virginii si barbatii care sunt misogini si dau vina pe femei pentru propriul insucces

| TimberWolf a răspuns (pentru Cinic):

In majoritatea cazurilor parintii sunt de vina pentru esecul copiilor nu femeile intr-adevar, cum era fata aia aseara de zicea ca tacsu a parasit-o si maica-sa o ocara mereu, ii spunea de fiecare data ca nu e buna de nimic si o compara cu altii, normal ca esuezi in viata.

| Whitte a răspuns:

Cine spune ca e apreciat? Locotenentii sai, el singur? Ca lumea obisnuita nu-l apreciaza.

| MihaitzaItza a răspuns:

Pai zi-ne tu, că după username pare că ești fan