| SweetyAndreea a întrebat:

De ce atunci cand salvez o melodie editata cu programul Audacity imi apare un folder intreg, si nu imi apare melodia? Spuneti-mi i mie unde sa sau sa nu mai imi apara un folder si nu melodia.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ori nu stii sa lucrezi cu el ori ai un virus. Si eu lucrez cu acel program si nu se intampla asa ceva. Salvez mp3 si mp3 ascult apoi. Nu cumva cand iesi din proram si iti cere sa salvezi proiectul, il salvezi?