| anonim_4396 a întrebat:

De ce au unele bătrânele părul mov? Mi se pare foarte chulo, exotic.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu?
Este ca si moda vostra cu parul cret, sau blond ori platinat. De ce tinerii au voie si batranele nu?
Eu locuiesc in Australia unde vad frecvent cum barbatii asiatici isi vopsesc parul in special indienii si chinezii.

| sierra1 a răspuns:

Bătrânele țăcănite or fi având părul mov DAR nu generaliza!

| TimberWolf a răspuns (pentru sierra1):

Asa este, matale ai parul alb.

| TimberWolf a răspuns:

Am vazut batrane cu parul verde, deci nu te mai mira nimic! Tie ti se pare chulo?

| Cipi1212 a răspuns:

Au părul vopsit.

| simplaexsistenta a răspuns:

Da, frate, numai culoarea asta o vad la bătrâne când vine vorba de culori vii.
Cine stie, poate au ceva mafie si ala e semnalul de recunoastere

| JohnnydeFeer a răspuns:

Poate au fost in 70 rockerite...

| Delyae a răspuns:

Că așa le stă bine.