| SadSmiles a întrebat:

De ce baietii prefera fetele "bune" care au doar un ambalaj frumos si in rest nimic?

5 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Pentru ca aproape toti baietii sunt idioti, stiu ca asta probabil suna lesbianca, dar asa e.Stati calmi domnilor, am zis APROAPE.Mai sunt si baietii cu bun simt,respect, care gandesc inainte sa zica/faca ceva, dar eu stiu ENORM de putini.Multi baietii prefera genul ala de fete doar pentru ca arata bine si ei cu ele la brat, de fapt baietii se maturizeaza mai greu decat fetele.Defapt in proportie de 70% dintre baietii sunt asa,vor numai sex de la fete,si mai tarziu realizeaza ca vor si ceva serios,o familie,copii,etc, dar bineinteles nu toti sunt asa, restul 30% sunt seriosi,si stiu de mici ca ei vor sa faca ceva in viata, sa aiba o familie, etc.Aici poate fi vorba si de manipulare in intrebarea ta.Pentru ca daca din 5 baietii, 1 este cu bun simt,poate fi influentat negativ de catre cei din jur,incerc sa zic ca si baietii buni pot fi influentati de cei rai,si asa se mareste "cercul".Nu toti baietii sunt asa,dar multi sunt neseriosi. Unora le vine mintea la cap mai incolo, la alti mai devreme, depinde.In final,le vine mintea la cap la toti, dar tarziu, unora poate chiar prea tarziu.

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Pentru ca inainte sa cunosti pe cineva, sa vezi cat de desteapta e, te uiti la aspectul fizic.

| Bailey a răspuns:

Pentru ca ii atrage mai mult aspectul fizic decat ce e in suflet...winking funda? :*

| Unbearable a răspuns:

Pentru ca nici ei nu au NIMIC de oferit, niste sfaturi, d-astea. Prostul + proasta-buna=chin. O proba cum ca baietii care prefera fetele bune c-un ambalaj frumos si nimic in cap, nici EI nu-s mai prejos sau presus! baieti fara creier. Crezi ca un tip prost, s-ar preta la una buna, cu creier? Daca el nu are, ce sa mai zicem de ea? Crezi ca i-ar rezista? Ar face fata un prost... unei inteligente?! Pff, poate doar daca ar lua-o cu chestii,, uimitoare''. Voi stiti, astia prostii, care-s chestiile uimitoare. (la baieti ma refer)
Deci, nu vreau sa se simta nimeni. N-am generalizat, cred eu, si nu, nu toti baietii-s la fel. Pacat ca sunt putini, cum sunt si fetele,, bune" & inteligente. Bafta Danutzo!

| rty a răspuns:

De superficiali ce sunt. Unii.