| myself_9883 a întrebat:

De ce banul face legea in ziua de azi?

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pentru ca fara el mirosi a r***thappy

Abh
| Abh a răspuns:

Banul a facut legea dintotdeauna, nu numai in ziua de azi.Cu bani iti poti cumpara aproape orice, mai putin dragoste si sanatate( si bogatanii mor cand le este dat).

| Ea12345 a răspuns:

Pentru ca fara ei, nimic din ce vezi pe langa tine nu ar fi posibil. Ei ne sunt si necesari, insa uneori sunt cauza multor certuri, si e pacat.happy

| AnaEindragostita a răspuns:

Pentru ca fara bani nu poti face nimic dar cu banii astia iti strica libertatea

| L a răspuns:

Pt ca fara ei nu prea poti supravietui.nu-ti da nimeni nimic pe gratis in lumea asta.`Dar de multe ori, foarte multi oameni se injosesc pentru a avea mai multi bani.`