| DrageanElena a întrebat:

De ce barbati prefera blondele?

Răspuns Câştigător
| hândel a răspuns:

Si dupa rezultatele carui referendum ai ramas tu cu ideea asta? Nu vad ce relevanta are cularea parului pana la urma, cand fiecare fata e frumoasa in felul ei, fie blonda, roscata, bruneta,... Si oricum, barbatii prefera fetele frumoase, nu blondele.

12 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Ma uit la poza ta si jur ca nu-mi plac blondele. Deloc!

| xibalba a răspuns:

Ca nu se pricep la ortografie. Tu esti blonda la origini?

| therock a răspuns:

Eu o prefer pe Monica Belluci si nu e blondahee hee

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Eee na prima intrebare despre blonde si nu se refera la bancuri laughing
Si nu e adevarat ca barbatii prefera blondele...asta e o prostie...fiecare fata e frumoasa in felul ei, fie ea blonda, bruneta sau roscata. happy
@xibalba cine a zis ca nu se pricep la ortografie? eu sunt blonda si ma pricep...cred laughing

| DrageanElena explică:

NU sunt blonda... dar aud peste tot ca blondele sunt la putere...majoritatea barbatilor prefera blondele...si am vrut sa stiu de ce...restul nu suntem bune?

Răspuns utilizator avertizat
| lifeForJesus a răspuns:

Cine te-a mințit...cred ca a avut un motiv întemeiat! Mie îmi plac brunetele!winking

| astertix09 a răspuns:

Aceasta este o intrebare filosofica
pentru ea altii au cheltuit multi euro sau dolari sa studieze
http://www.articlesbase.com/......10084.html
http://www.psychologytoday.com/......man-nature
http://www.bbc.co.uk/......ture.shtml

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Am c*aie -> prefer...
Nu am sani, deci prefer partenera cu.
Nu am pielea fina, deci prefer partenera cu.
Sunt brunet, deci prefer blonda.
Preferam blondele pentru ca sunt mai feminine, mai opuse noua ca sa ziceam asa, ca un magnet, in mine e nordul, iar in ea sudul.

| daniDeeDee a răspuns:

Satenele love struck si brunetele.

Nu-mi plac blondele...

| lostcontrol12 a răspuns:

Pentru ca pot face ce vor cu ele..pentru ca sunt mai ...nu vreau s jignesc pe niemeni..nu mai zic nik..iti dai tu seamahappy

| stefytm a răspuns:

Am auzit si eu pe unii baieti ca blonda cu ochi albastri si nu stiu ce mai pe acolo si sa fie rasa undeva...sincer pentru mine brunetele sunt mai dragute!big grin