| gemeni6226 a întrebat:

De ce barbatii prefera blondele?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Probabil pentru ca nu le plac femeile mai inteligente decat ei.

34 răspunsuri:
| gemeni6226 explică (pentru Alverto):

Dar cine a spus ca ma preocupa? Am vrut sa vad niste opinii si cine ce opinie are reflecta personalitatea aceluia care raspunde, a fost ceva psihologic.Dar daca tu doar atit iti poate mintea te-ai si autocaracterizat.Nu am intrebat:sa ma vopsesc sau sa nu ma vopsesc blonda ca atunci aveai dreptate.Si sa zicem chiar daca asta as intreba nu tie sau tineretului as dori sa plac ci oamenilor liberi de varsta mea.Esti foarte innapoiat in gindire daca crezi ca numai pentru ca am o anumita varsta nu am dreptul sa mai iubesc sau sa fiu iubita in viata.Asta denota o minte inchisa si foarte innapoiata.Sunt convinsa ca nu o sa te ingropi la varsta mea si o sa mai vrei sa fii iubit la orice varsta. Daca in jurul tau oamenii de varsta mea nu se mai iubesc se cearta si se maninca nu e problema mea ci a lor.

| gemeni6226 explică (pentru Swae):

No it is just a question about people opinions, don't need to be always so seriously.My husband was very seriously and what he obtain? Two meter under ground.

| Mosotti a răspuns (pentru gemeni6226):

Da, daca barbatiilor vor sa fie blonde, e normal sa se faceau asa.

| Ofiintă a răspuns:

Din câte am observat, există 3 tipuri de bărbati în raport cu blondele:
- bărbatul pasionat de blonde, care se simte atras în mod special de blonde. Mai ales dacă mai au şi ochi albaştri.
- bărbatul indiferent
Nu se raportează la nuanta părului. Cel mai realist dintre cele trei tipologii.
- Tipul care nu suportă nuanta de blond al părului/ nu are o deschidere către blonde.
Orice nuantă, dar partenera să nu fie blondă laughing