| freehugs a întrebat:

De ce barbatii sunt mai rezistenti la frig?laughing

6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Din punct de vedere medical, explicatia ar fi ca femeile sunt mai anemice, pierd sange lunar cu ocazia menstrei.

| Farcas a răspuns:

Barbati nu sunt mai rezistenti la frig.Depinde de fiecare om. Exista si femei care sunt mult mai rezistente la frig decat alti barbati.

Răspuns utilizator avertizat
| florin_7920 a răspuns:

Nu toţi fii sigură doar unii.

| spot a răspuns:

Pentru ca suntem niste duri... big grin nu, glumeam... nu stiu straight face

| ungurubulan a răspuns:

Printre barbatii stii. mai sunt si fetite care se dau drept barbatii si se plang ca femeile la frig insa eu la -12 grade ma dau cu bicicleta iarna pe zapadawinking e bestialwinking Trebuie sa fi calit. nu sa fi tinut in puff