| SergiuBoss11 a întrebat:

De ce cand pun o intrebare inteligenta, elevata si poate amuzanta(in functie de caz) primesc maxim 5 raspunsuri, iar cand altii pun intrebari stupide si fara sens au 50 de raspunsuri?

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Sunt puțin confuz...asta e una din ele?

Răspunsul e simplu: O întrebare inteligentă nu e înțeleasă și apreciată la adevărata ei valoare. Același lucru se poate spune și despre cel care a postat-o; mai mult ca sigur e un fel de geniu neinteles.
Dar o întrebare stupidă, are o atracție mai mare ca mingea în poarta lui Dinamo. Ea nu are nevoie de multă gândire, iar un răspuns necesită mai mulți neuroni irosiți. Și n-ai vrea să-i pierdem pe toți, nu?

20 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Acesta reflecta gradul de inteligenta al celor intrebati.

| KamaSutra a răspuns:

Fiindca sunt putini oameni inteligenti, elevati si amuzanti dar multi oameni stupizi big grin
Si hey, eu am 97 de raspunsuri angry

| SergiuBoss11 explică:

Se mai uita si la fata, ba, SergiuBoss11, fraiere!

| anonim_4396 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Te certi singur? Chestia asta e cam grava big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca m-ai scos de la prieteni. Da da, lasa ca te tin eu minte.

| SergiuBoss11 explică (pentru anonim_4396):

Nu te-am scos.n-am bagat si n-am scos pe nimeni niciodata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Pai te aveam la prieteni, stiu ca îmi apăreau notificari cand puneai întrebări. Acum nu mai apar.

| SergiuBoss11 explică (pentru anonim_4396):

Te-am adaugat eu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Bun. Acum mai tine-mă de vorba ca îmi cresc si mie răspunsurile si azi vreau primul loc. :]]

| SergiuBoss11 explică (pentru anonim_4396):

Te-am onoratlaughingcu cererea asta de prietenie.esti prima persoana pe care am adaugat-o

| anonim_4396 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Pe bune? Waw, trebuie sa fie asa special momentul. Stai ca si notez undeva. laughing

| SergiuBoss11 explică (pentru anonim_4396):

Pai ai fost adaugata de cel ce a iesit ieri campionul zileismugsmug

| anonim_4396 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Ba da nu mi-a apărut cererea. thinking Cred ca am setat sa se confirme automat.
Bravo ba, eu sunt de muuuuult campion, dar vreau argintul. laughing

| SergiuBoss11 explică (pentru anonim_4396):

Ce inseamna argintul?straight facestraight facestraight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Pai, daca esti o data campion, ai bronzul, de 5 ori, argintul di de 10 aurul. Le vreau pe toate

| SergiuBoss11 explică (pentru anonim_4396):

straight facestraight facete-am luat in clasament fara sa vreau

| anonim_4396 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Ce? Minti ca nu tu, una cu Nobody. Stai ca ma uit.

| CVane a răspuns:

Din cauza raspunsurilor la fel de ''inteligente'' pe care le imparti.

| SergiuBoss11 explică (pentru CVane):

Nu avea legatura cu mine intrebarea.totusi multumesc ca ai sesizat faptul ca impart raspunsuri inteligente si pline de umor.Totusi,intrebarile idioate primesc raspunsuri pe masurasad.

| Dragos636 a răspuns:

Pentru ca sunt prea putine persoane inteligente pe acest site.