| browneyes99 a întrebat:

De ce cand sunt singura simt ca e cineva in spatele meu? nu stiu mereu mi se intampla asta si as vrea sa stiu de ce... cel mai folositor raspuns primeste funda iar restul votwinking!

3 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Poate ai trait o trauma ce nu ti-ai dat seama si acum ti-e frica de orice. Sau cine stie ce visezi tu? In orice caz, scapa de aceasta idee stupida caci nu e adevarata!

| AngelInTheNight_6349 a răspuns:

Nu stiu si mie mi se intampla acelasi lucru ma bucur ca nu sunt eu singura.

| freehugs a răspuns:

Si mie mi se intampla, mai ales cand e noapte si vin de-afarastraight face