| Rosimina a întrebat:

De ce cand unii pune intrebari stupide gen " mi-am bagat degetu'n cur, pot ramane insarcinata" i se raspunde imediat... dar cand alti pun itrebari normale care i-ar putea ajuta cu adv...nu prea se raspunde asa repede straight face ba chiar la unii am vazut ca nu au nici un raspuns ..Vad ca va place mai mult intrebarile astea fara sens.oh go on

Răspuns Câştigător
| TheM0nst3R a răspuns:

Is prosti. Funda? laughing ...acu serios ai mare dreptate

2 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Asa este! laughing Dac unii pun niste intrebari despre telefoane li se raspunde intr-un secol! laughing

| Notty a răspuns:

Pentru ca intrebarile astea stupide atrag mai mult atentia si oamenii se gandesc ca e interesant si sunt curiosi ce raspunsuri sunt acolo si poate si ei raspund. dar la cele normale nu prea se raspunde poate pentru ca sunt mai greu de raspuns sau sunt plictisitoare, asa ca ''mai bine la intrebarea asta''rolling on the floor