| superdemi a întrebat:

De ce credem ca selena gomez e nesuferita? eu cred ca jastin biber e foarte nesuferit spuneti-va parerea despre selena gomez de ce o urati? funda.

Răspuns Câştigător
| CrysaCrysy a răspuns:

In primul rand se scrie :Justin Bieber
In al doilea rand: Selena Gomez se crede prea frumoasa, este un copycat si crede ca e cea mai faimoasa..Eu sincer nu o suporttt!

7 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nimeni nu urăște pe nimeni, frustrată mică, sentimentul de ură se manifestă doar atunci când cunoști persoana. La fel și ăla de iubire, dar neah, îi lăsăm pe cei ca tine să scrie fraze de genul "O iubesc pe selena gomez".

Eu le-aș da un glonț în cap amândurora. Și sper să am multe gloanțe la dispoziție pentru mulți alți cântăreți de rahat. Să-ți dau exemple: Demi Lovato, Connect-R, Alex Velea, Inna etc.

| MarianWLF a răspuns:

Pai stiu ca sunt multe persone care urasc cuplul si am o singura explicatie.
Gelozia adica gelozia ca au reusit sa ajunga sus avand in vedere varsta iar lumea e geloasa ca nu poate fi la fel ca ei asa ca aici apare ura.

| superdemi explică (pentru MarianWLF):

Mie nu-mi place deloc de ei nu e vorba despre ura dar nu imi plac deloc am prieteni de acceasi parere.

| MarianWLF a răspuns (pentru superdemi):

Pai atunci fiecare cu ce ii place.

| oly1234 a răspuns:

Mie una imi plac melodiile Selenei, cat si personalitatea ei.

| StayStrong98 a răspuns:

Stii nu trebuie sa o jignesti pe Selena! eu sunt o fana foarte mare a lui Demi si o iubesc din tot sufletul dar gandeste-te asa: daca cineva ar faceo pe Demi o nesuferita si o urata ti-ar placea? crezi ca Demi ar avea o impresie buna despre tine daca ar vedea ca o urasti pe Selena?