| remus1007 a întrebat:

De ce daca esti mai dur si mai realist iti iei ignore de la diversi useri care...este ei useri? happy

27 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

•Se simt atacati
•Se simt jigniti
•Asa au ei chef
•Nu mai vor sa auda de tine

| T0T a răspuns:

Fiecare da ignore cum doreste. E absurd sa evidentiezi lucrul asta printr-o intrebare stupida.

Răspuns utilizator avertizat
| T0T a răspuns (pentru remus1007):

Da laughing

Răspuns utilizator avertizat
| LoveSleep a răspuns:

Ungur la tine?

Răspuns utilizator avertizat
| Doub a răspuns:

Ehh, si eu am primit ignore.winking

| Mayar a răspuns:

De ce? Pai nah... i-ai deranjat foarte tare, i-ai scos din sarite la culme, si nu vor sa ma iauda de tine. cum de si-au iesit din pepeni, doar citind chestii pe un site, nu stiu. Asta depinde de mentalitatea fiecaruia si de comentariile celui care ar fi provocat aceasta stare.

Răspuns utilizator avertizat
| Mayar a răspuns (pentru remus1007):

Noh, vezi ca ai aflat care e cauza? : ))

| Sociopat a răspuns:

Cand esti super cool ai si dusmani.Ca Iisus.
#coolkids

| Vvistula a răspuns:

Simplu, iti iei ignor atunci cand comentezi intrebarea in loc sa ii gasesti un raspuns. Eu mi am luat azi un reportlaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Vvistula a răspuns (pentru remus1007):

Nu iti dai seama cat ma abtin cateodata

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai majoritatea de la care mi-am luat ignore sunt religiosi. cand ii intrebam de ce se inchina la bucati de lemn ca biblia zice sa nu te inchini la chip cioplit ma injurau si imi dadeau ignore rolling on the floor. dupa ce ca sunt prosti mai si injura. aia da religios.

| HereToHelp a răspuns:

Poate ca totusi, prin intrebarea lor, asteapta sa auda ceea ce vor sa auda, nu realitate. E ciudat uneori cum gandeste omul

Răspuns utilizator avertizat
| jewnina a răspuns:

Pentru ca oamenii, in general, au nevoie sa fie iubiti, iar o persoana dura normal ca este evitata, produce disconfort o conversatie cu un astfel de individ.

Persoanele realiste si dure tind sa zica verde in fata, fara ocolisuri si fara sa le pese ca fac rau, iar persoanele normale sunt mai sensibile si pun la suflet.

Gata, te-am lamurit

Răspuns utilizator avertizat
| jewnina a răspuns (pentru remus1007):

Adevarul trebuie spus, dar nu aruncand cu pietre in om

Răspuns utilizator avertizat
| LadyMădă10 a răspuns:

Pe unii îi macină mult realitatea. Ei trăiesc în wonderland și le place.

| Trisanony a răspuns:

Pai, oricum nu tuturor le place duritatea sau poate nu le place sa li se inchida gura, asa ca fac cumva sa nu mai le zici nimic.